Chci prodat

Služby 

Prezentace

Připravíme chytrou, moderní a atraktivní prezentaci Vaší nemovitosti

Uvedení nemovitosti do reprezentativní podoby
Vaši nemovitost dáme do takové podoby v rámci home stagingu, aby byla zcela vhodně připravena pro pořízení materiálu k následné prezentaci.

Foto a videoprodukce
Zpracujeme Vaši nemovitost k prezentaci těmi nejmodernějšími metodami (3D sken, virtuální prohlídka, video prohlídka, video z dronu, fotografické služby, samostatný web pro nemovitost, technologická dokumentace nemovitosti, půdorys nemovitosti)

Marketing online/offline
Spustíme marketingovou kampaň a inzerci Vaší nemovitosti (uveřejňování přes sociální sítě, internetová propagace skrze prohlížeče, inzerce na předních realitních serverech, osobní kontaktování lidí z našeho portfolia, o kterých již víme, že by měli o tuto nemovitost zájem).

Komunikace

Zajistíme prověření zájemců o koupi, sjednáme prohlídky a informujeme Vás o celém průběhu.

Prověříme jednotlivé zájemce o koupi Vaší nemovitosti, tak abychom předešli jakýmkoliv nesrovnalostem a měli pouze seriózní a vážné zájemce. S těmito zájemci realizujeme jednotlivě prohlídky nemovitosti, kde jim sdělíme veškeré potřebné informace s ohledem na jejich dotazy. O celém průběhu a Vás budeme průběžně informovat.

Právní služby

Zajistíme veškeré právní služby v rámci dané nemovitosti.

Důkladně prověříme nemovitost po právní stránce, vyřešíme veškeré právní služby s prodejem spojené, jako je rezervační smlouva, kupní smlouva, úhrada kupní ceny do úschovy, převod v katastru nemovitostí a také samozřejmě vyplacení kupní ceny.

Naše provize je stanovena na 5% z kupní ceny nemovitosti. Tato cena je konečná a jsou v ní zahrnuty veškeré komplexní služby související s prezentací a prodejem Vaší nemovitosti.

Čtyři hlavní výhody, které získáte při spolupráci s realitní kanceláří Bold

Pokud jste s realitním makléřem doposud nespolupracovali, možná zvažujete, zda ho k prodeji své nemovitosti potřebujete. Ukážeme Vám, jaké služby nabízíme, popis jak vše funguje a proč dokážeme prodat nemovitost za vyšší cenu.

 1. Klient je u nás vždy na 1. místě
  Záleží nám na rozvoji našeho regionu a na tom, kdo a s jakým záměrem vaši nemovitost kupuje. Umíme nejlépe ocenit hodnotu a potenciál vaší nemovitosti.
 2. Vyjednáme pro Vás nejlepší cenu
  Zájemcům představíme maximální potenciální hodnotu vaší nemovitosti a dohodneme nejlepší podmínky prodeje.
 3. Vyřídíme veškerou administraci a garanci zaplacení kupní ceny
  Připravíme veškeré dokumenty, zajistíme jejich podpisy, jednání v bankách a na katastru. Nalezneme pro Vás vhodný nástroj pro zajištění platby z prodeje nemovitosti, tak abyste dostaly peníze na váš bankovní účet.
 4. S námi máte neustálý přehled o průběhu prodeje
  Po celou dobu, po kterou budeme prodávat Vaši nemovitost budete mít k dispozici kompletní a aktuální informace. Budeme Vás informovat o termínech prohlídek, probíhajících jednáních se zájemci a dalších podstatných skutečnostech.

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: phone: