Chci prodat

Prodej stavebního pozemku - 2.975 m2

Prodej stavebního pozemku - 2.975 m2

O nabídce

Popis nabídky

Nabízíme stavební pozemek o rozloze 2.975 m2 s možnostmi využití pro výstavbu komerčních nemovitostí nebo nemovitostí pro bydlení, který se nachází pouhých 300 metrů od Česko-polské hranice v malebné obci Lasówka.

Tato obec se nachází pouhých 7 minut od Orlického Záhoří a 10 minut od 2. největšího Ski areálu Zieleniec, který disponuje 23 kilometry sjezdařských tratí.

Pozemek má rozlohu 2.975 m2, má 30% zastavitelnost a nabízí velmi široké možnosti využití. Můžete zde vybudovat menší hotel, apartmánový dům, objekty k individuální rekreaci nebo budovy ke komerčnímu pronájmu. Díky stavební rozvolněnosti a skutečnosti, že se tento pozemek nijak nenachází v CHKO, jsou zde navíc skutečně velmi široké možnosti z hlediska uspořádání, jelikož je zde možné na pozemku postavit i více jednotlivých budov (1 - 6 budov).

Pozemek má rovinatý/velmi mírný sklon a je orientován na jižní stranu. Z tohoto důvodu zde je slunce skutečně po celý den i za pozdních večerů.

Vodu je zapotřebí na daném pozemku řešit formou vrtané studny, kanalizace zde není zavedena a je tedy třeba zřídit septik. Příjezdová komunikace je nyní řešena formou vyježděné cesty (k pozemku se však bez problému dostanete a koupí pozemku získáváte automaticky také navíc podíl na příjezdové cestě), ovšem v nedaleké budoucnosti, se zde předpokládá vybudování zpevněné cesty na náklady majitelů pozemků. Ty však nebudou nijak vysoké a s ohledem na zjištěné informace zde počítáme pro majitele tohoto pozemku následně s vícenákladem 50.000,- Kč v případě budování dané cesty. Pro připojení k elektrické energii, stačí pouze zažádat a budete připojeni.

U spodní části pozemku vede nižší elektrické vedení, které svých ochranným pásmem (7 metrů) ve spodní části zasahuje do pozemku, ovšem z hlediska výstavby s ohledem na umístění vedení ve spodní části, zde však skutečně nedochází k žádnému výraznému omezení v možnostech zastavění pozemku.

Pozemek je již dle platného územního plánu určený k zástavbě (jak bylo uvedeno již výše).

S prodejem i nákupy pozemků v této lokalitě a Polsku již máme zkušenosti a celým procesem prodeje Vás bez obav provedeme.

V případě zájmu se na mě neváhejte obrátit ať již telefonicky nebo formou emailu.

V případě zájmu o bližší informace včetně ceny pozemku, která je k jednání se na mě neváhejte kdykoliv obrátit.

Informace o nabídce

Lokalita
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky202233
Datum aktualizace21.09.2022
K dispozici od21.09.2022
Umístění objektuKlidná část obce
Zastavěná plocha m22975
Inženýrské sítěElektřina
StavbaOstatní
Počet bytů6
Rok kolaudace1980
Datum nastěhování21.09.2022
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m22975
OdpadSeptik
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška148/2007 Sb.
Nabídka se nachází v obci Orlické Záhoří. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Kontaktní formulář

*
*
*
*
email: fname: fullname: