1

PREZENTACE

Připravíme chytrou, moderní a atraktivní prezentaci Vaší nemovitosti

Uvedení nemovitosti do reprezentativní podoby
Vaši nemovitost dáme do takové podoby v rámci home stagingu, aby byla zcela vhodně připravena pro pořízení materiálu k následné prezentaci.

Foto a videoprodukce
Zpracujeme Vaši nemovitost k prezentaci těmi nejmodernějšími metodami (3D sken, virtuální prohlídka, video prohlídka, video z dronu, fotografické služby, samostatný web pro nemovitost, technologická dokumentace nemovitosti, půdorys nemovitosti)

Marketing online/offline
Spustíme marketingovou kampaň a inzerci Vaší nemovitosti (uveřejňování přes sociální sítě, internetová propagace skrze prohlížeče, inzerce na předních realitních serverech, osobní kontaktování lidí z našeho portfolia, o kterých již víme, že by měli o tuto nemovitost zájem).


2

KOMUNIKACE

Zajistíme prověření zájemců o koupi, sjednáme prohlídky a informujeme Vás o celém průběhu.

Prověříme jednotlivé zájemce o koupi Vaší nemovitosti, tak abychom předešli jakýmkoliv nesrovnalostem a měli pouze seriózní a vážné zájemce. S těmito zájemci realizujeme jednotlivě prohlídky nemovitosti, kde jim sdělíme veškeré potřebné informace s ohledem na jejich dotazy. O celém průběhu a Vás budeme průběžně informovat.


3

PRÁVNÍ SLUŽBY

Zajistíme veškeré právní služby v rámci dané nemovitosti.

Důkladně prověříme nemovitost po právní stránce, vyřešíme veškeré právní služby s prodejem spojené, jako je rezervační smlouva, kupní smlouva, úhrada kupní ceny do úschovy, převod v katastru nemovitostí a také samozřejmě vyplacení kupní ceny.

Naše provize je stanovena na 5% z kupní ceny nemovitosti. Tato cena je konečná a jsou v ní zahrnuty veškeré komplexní služby související s prezentací a prodejem Vaší nemovitosti.